שרותים

רועי נווה הנדסי תכנון וייעוץ, מתן פתרונות עם דגש על הביצוע באחריות. מהנדס בניין רועי נווה- ביצוע חישובים סטטיים. תכנון וכתיבת תוכניות. תכנון תוספות בנייה, מהנדס קונסטרוקציה, מהנדס מבנים, הנדסה אזרחית, ביצוע חישובים סטטיים, תכנון מבנים חדשים.

מומחה לקונסטרוקציות

תכנון קונסטרוקציה

המשרד מתמחה בתכנון קונסטרוקציה לבתים פרטיים ומבני ציבור, תוך שימוש בתוכנות חישוב ושרטוט מהמתקדמות בשוק. המשרד נותן דגש על חסכון מירבי ללקוח ללא התפשרות על דרישות התקן וחוקי התכנון והבניה, כך שתקבלו תכנון ראוי של בית יציב וחזק ללא בזבוז מיותר. העבודה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל/ית של הפרויקט.

ייעוץ לקרת שיפוץ

היתרי בניה

משרדנו מעניק שירותי ייעוץ וטיפול בהיתרי בניה- הכנת תוכנית אדריכלית בהתאם לחוק התכנון והבנייה ובהתאם לדרישות הוועדה, הגשת בקשה לתיק מידע בוועדה ופתיחת תיק בקשה להיתר, ניהול ותיאום בין היועצים השונים, כגון: חשמל, אינסטלציה, בטיחות, נגישות ועוד, ליווי הלקוח עד להיתר הבנייה המיוחל, הכנת תוכניות עבודה לקבלן וביצוע פיקוחים עליונים בשלב הביצוע.

קונסטרוקטור שלד

תכנון תוספות בניה והרחבות

באם חשקה נפשכם להגדיל את הבית הקיים, לבצע קירוי לחניה, להוסיף פרגולה או כל שינוי חיצוני לבית הקיים, המשרד יטפל וילווה אתכם בכל התהליך, החל משלב קבלת כל האישורים הנדרשים, דרך תכנון קונסטרוקטיבי של האלמנטים ועד לסיום התכנון האדריכלי וההנדסי ביתכם המחודש.

ייעוץ לקראת שיפוץ בית קיים

ייעוץ לקראת שיפוץ בית קיים

שיפוץ של נכס קיים או של נכס המיועד להשבחה נתפס משימה מורכבת, אך משרדנו יעניק לך את הייעוץ והתכנון הנדרשים ע"מ להשיג את מה שנראה כבלתי אפשרי, כולל בדיקה וייעוץ לשינויים פנימיים הדורשים הריסת מחיצות פנימיות.


בדק בית מומחה

בדיקות, חוות דעת ואישורי מהנדס ​

בניתם פרגולה ומעוניינים לבדוק את יציבותה? החלטתם לקנות נכס קיים אך ראיתם סדקים המערערים את החלטתכם? משרדנו יעניק לכם חוות דעת הנדסית שתעזור לכם להבין את מצב האלמנטים הנבדקים. חוות הדעת שתקבלו תתן לכם שקיפות מלאה לגבי האלמנט אותו אתם מעוניינים לבדוק

קונסטרוקטור

שרותי בדק בית לאיתור תקלות

איתור ליקויים, איתור נזילות, בדיקה לפני קניה, בדק בית, הפניה לליווי משפטי נאתר ליקוי בנייה כשלים תכנונים, נזילות ורטיבויות נסמוך לכניסתכם לביתכם החדש, לאחר שנת הבדק או נכסים פוטנציאלים לקנייה

× איך אפשר לעזור לך?