מי אנחנו

אודות

אני, רועי נווה- נוני, בן 33 ( נכון ל2020…) נשוי ואב לשלושה, תושב שדרות, מהנדס בניין בהכשרתי. בעל משרד עצמאי לתכנון בניין, מלמד במכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון בבאר שבע (מהנדסים) ובמכללה הטכנולוגית באר שבע (הנדסאים). במשך ארבע שנים עבדתי כשכיר במשרד תכנון, שם תכננתי בתים פרטיים ומבני ציבור, רכשתי ניסיון והעמקתי את הידע שלי במקצוע הנדסת בניין. שנתיים נוספות עבדתי בפיקוח. עם הזמן התבהרה והתחדדה בי תחושה חזקה: אני רוצה להיות עצמאי. אני רוצה להיות אחראי על כל העבודה מהחל ועד כלה. מ- א' עד ת'. אני רוצה לפגוש את האנשים שעבורם אני מתכנן. לקיים דו-שיח פנים אל פנים.

אני אוהב את הירידה לפרטי פרטים, את הצורך לדייק, את הרצון להשביע את רצון הלקוחות. אבל יותר מכל אני אוהב את הקשר הישיר, האישי, שהוא, במהותו, קשר אנושי. אני אוהב את השיח, את הקשב, את הדינמיקה שמתהווה, את האמון שנרכש, את הידיעה ואת התחושה של שני הצדדים בכך שאני, שנשכר לביצוע העבודה, אשקיע אל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להניח את היסודות האיתנים ביותר של הבית ואוודא כי הבית הזה יהיה חזק, יציב ועמיד.

תמצית ה"אני מאמין" שלי מתמצה במיצוי כל סיכוי לאפשר ללקוח לקבל את הערך המוסף הגדול ביותר במשוואת עלות- תועלת: לספק לו את המרב ואת המיטב במחיר הנמוך ביותר האפשרי.

כשם שאני מכבד את הזמן שלי אני מכבד ביותר את הזמן של הלקוח. חשוב לי לקיים פגישות, אשר במהלכן אני נגיש וזמין לו. מחובתי לספק מידע מפורט להשיב על כל שאלה, להתנהל בשקיפות מלאה, לתת לו את

בשירו "צלילי קסטה רחוקים" כתב המשורר נתן יונתן ז"ל את המלים: "הבית זה מקום שאם אתה חייב לשוב אליו תמיד פתוחה בו דלת לקראתך".

לכבוד, לזכות ולעונג יהיה לי להשתתף בתהליך תכנון הקונסטרוקציה של הבית שלכם, אשר כולי תקווה כי דלתו תמיד תהיה פתוחה לא רק למי שיהיה חייב, אם בכלל ואם וכאשר לבוא אליו, אלא בית שדייריו, חבריהם ואורחיהם ירצו לבוא אליו.

בשורה התחתונה: אשמח להגשים לכם את בית חלומותיכם.

רועי – 053-3401208, rounaveh.eng@gmail.com

תוכן עניינים

הנדסה ותכנון מבנים- רועי נווה
ביקורות והמלצות

5.0 12 reviews

 • Avatar נריה בוסי ★★★★★ 8 months ago
  קודם כל בנאדם!נעים, עם יחס מכבד, מסביר את התהליך שנעשה, פנוי … עוד וזמין לכל שאלה.לגבי הפאן המקצועי אין מה לדבר - הכל נעשה בצורה מקצועית ע"פ הסטנדרטים הגבוהים ביותר.ממליץ בחום!
 • Avatar משה שלי ★★★★★ 8 months ago
  תיאור העבודה : תכנון בית פרטירועי מדהים!! הוא עובד נהדר, אדיב, … עוד עומד בזמנים, מקצועי ואמין.הוא גמיש, מקבל שינויים ומבצע אותם מהר. דואג להסביר על חלופות בבניה יתרונות וחסרונות .אנחנו מאוד מרוצים.
 • Avatar אושרי פרסיק ★★★★★ 8 months ago
  מהיכרותי האישית עם רועי מדובר באדם מקצועי עם הרבה ידע וניסיון … עוד בנושא והכי חשוב אמינות ויושר לפני הכל!
  ממליץ בחום!!!
בדק בית

בדק בית מקצועי

אם אתם בעלי דירה או אולי בית פרטי, או רוכשים פוטנציאליים רצוי ומומלץ שתזמינו בדיקת

היתר בניה

הליך היתר בנייה

רועי נווה מהנדס בניין מורשה. סקירה כללית על הליך היתר בנייה, כל מה שאתם צריכים

תוספות בניה והרחבות

קונסטרוקטור מומחה

מהנדס קונסטרוקציה מומחה ומומלץ (קונסטרוקטור) קונסטרוקטור או בשם היותר מוכר מהנדס בניין, אם הזדקקתם לשירותיו,

שרותים

שרותים רועי נווה הנדסי תכנון וייעוץ, מתן פתרונות עם דגש על הביצוע באחריות. מהנדס בניין

× איך אפשר לעזור לך?